Dorak Mice

Bab-ı Ali Cad. No:3 K:5/B Cağaloğlu/ İstanbul

 

Authorized Person:  Tuğçe Aydemir

Phone:  02122191937

E-Mail:  tugce.aydemir@dorakmice.com

Web:  www.dorakmice.com

Facebook: https://touch.facebook.com/dorakmiceofficial/

Twitter:

Company Category:  Destination Management Companies, Event Management Companies, Incentive Companies, Party Organizers, Professional Congress Organizers, Tourism Organisation (Tourist Board-CVB), Travel Agencies

 
Şirket Hakkında
Dorak MICE Etkinlik Yönetim firması, 2014 yılı itibari ile Türkiye’nin önde gelen markalarına ve resmi kuruluşlarına çeşitli organizasyonlarda iş ortağı olarak hizmet vermekteyiz. Deneyimli ekibimiz ile birlikte Ulusal ve Uluslararası Kongreler, Sempozyum, Kurumsal etkinlik ve kutlamalar, Basın, Bayii, Eğitim ve Motivasyon Toplantıları, Konsept çalışması ve Ürün Lansmanları gibi pek çok organizasyona A’dan Z’ye servis hizmetimiz ile imza atmaktayız.
About Company
As Dorak MICE Event Management company of 2014, Turkey''s leading brands and organizations we serve as official partner in various organizations. Many organizations such as National and International Congresses, Symposiums, Corporate events and celebrations, Press, Dealer, Training and Motivation Meetings, Concept Work and Product Launches together with our experienced team We sign with our service from A to Z.