KİRALIK ÇADIR TENT RENTAL & EVENT COMPANY

Merkez & Ofis: Oruç Reis Mah. Giykoop 17. Sokak No:81 Esenler/İSTANBUL/TÜRKİYE

 

Authorized Person:  TURGUT BİTİŞ

Phone:  +90 212 438 0 666

E-Mail:  info@kiralikcadir.com.tr

Web:  www.kiralikcadir.com.tr

Facebook: www.facebook.com/kiralikcadirorganizasyon

Twitter: twitter.com/KiralikCadirO

Company Category:  Event Support Companies / Service Providers, Party Organizers, Professional Congress Organizers, Sports Organizers, Tourism Organisation (Tourist Board-CVB)

 
Şirket Hakkında
Kiralık Çadır Organizasyon Çelik ve Membran Yapıları İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti. 2006 Yılında Turgut BİTİŞ ve arkadaşları tarafından kurulmuştur. Kiralık çadırlar, kiralık sistemler, geçici kiralık yapılar,kaliteli ve güvenilir endüstriyel yapılar ve asma-germe membran, çelik yapı imalatında 24 yıllık deneyimli kadromuzla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için büyük bir özveriyle çalışmaktayız.
About Company
Kiralık Cadir Organizasyon Celik ve Membran Yapilari İns. Taah. Tic. Ltd. Sti was established in 2006 by Turgut BITIS and his friends. We work with great care in order to provide a better service to our customers with our experienced staff of 24 years in manufacturing rental tents, rental systems, temporary rental structures, high quality and reliable industrial structures suspension- tension membranes and steel structures.